OCHRANNÉ POMŮCKY

resp_SKB_0_mini.png
Respirátor

KN95

Univerzální a opravdu pohodlný respirátor, který vás maximálně ochrání před jakýmikoli viry, bakteriemi nebo jinými nebezpečnými mikročásticemi. Chraňte sebe i své okolí.

Od:

6.80,- bez DPH

90052_53__vyr_52_rouska_krab_1.png
Roušky

jednorázové třívrstvé

Tyto ústní roušky jsou vyrobeny z tří vrstev a jsou tvarovány tak, aby pohodlně seděly kolem úst i nosu. Zároveň umožňují pohodlné dýchání a především – mají vysokou filtrační účinnost.

Od:

0.90,- bez DPH

_vyr_1_DSC_2878_m.png
Respirátor

FFP2

Respirační rouška  FFP2, slouží k ochraně dýchacích cest před bakteriemi, smogem, prachovými částicemi a dalšími.
Jedná se o jednorázovou roušku, tj. používejte maximálně jeden den.

Od:

7.80,- bez DPH

_vyr_68_rousky_4_i.jpg
Roušky

jednorázové čtyřvrstvé

Certifikovaná respirační chirurgická rouška s ochranným filtrem zachycuje aerosoly, prachové a smogové částice či pyl. Jde o vícevrstvou roušku, která se liší od průmyslových roušek skladbou, množstvím vrstev a použitým materiálem.

Od:

1.80,- bez DPH

_vyr_1_DSC_2878_m.png
Respirátor

FFP3

Respirátor nejvyšší třídy FFP3 s účinností větší jak 99 % zachytí viry, bakterie, spory, prach i aerosol.

Respirátor je bezventilový, i přesto se vyznačuje skvělými výsledky výdechového odporu, jehož hodnoty jsou srovnatelné s hodnotami respirátoru s ventilem – velmi snadno se v něm dýchá.

Od:

31,- bez DPH

Bez názvu.png
Ochranné obleky

celotělové

Ochrana před škodlivými látkami. Ochrana citlivých výrobků před kontaminací člověkem. Ochrana proti jemným částicím prachu. Ochrana proti postříkáním kapalinami.Ochranný neprodyšný antistatický oděv s kapucí vyrobený z - netkané textilie - polypropylen + mikroporézní film. Rozšířený rozkrok. Gumička ke stažení v kapuci, v zádech, na konci rukávu na konci nohavice. Celý overal (včetně švů a zipu) v bílé barvě. Pásky v kapuci, poutko na rukávu, zip překrytý légou. Zip - všechny části plastové.

Od:

180,- bez DPH